Denizbank EFT Saatleri

Denizbank müşterileri kendi hesaplarında bulunan paraları farklı bir bankanın hesabına aktarabilmesi için EFT işlemini kullanmalıdırlar. Hafta içi her gün yapılabilen EFT işlemi sadece Denizbank’ın belirlemiş olduğu EFT saatleri içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Denizbank EFT İşlemi ve Saatleri

Denizbank hesabındaki parayı farklı bir bankanın hesabına aktarmak isteyen müşteriler bu işlemi Denizbank EFT saatleri içerisinde gerçekleştirebilirler. Denizbank tarafından belirlenen bu zaman dilimi hafta içi her gün sabah 05.30 ile akşam 17.00 saatleri arasında yapılabilir. Hesabınız üzerinden yapacağınız para transferi muhatap bankanın hesabına 5 il 10 dakika arasında aktarılır. Bu süre bankanın veya Merkez Bankasının EFT havuz sisteminin yoğunluğuna bağlı olarak 30 dakikayı bulabilir. Denizbank müşterileri EFT saatlerinin dışında yapmış olduğu tüm para transferi muhatap bankanın hesabına ancak ilk mesai gününde aktarılabilir. Özellikle resmi tatil öncesi veya Cuma günü bu saatlerin dışında yapılan tüm işlemler hafta sonundan veya resmi tatillerden sonraki ilk iş gününde karşı bankanın hesabına aktarılır.

Denizbank EFT Sorgulama İşlemi

Hafta içi Denizbank EFT saatleri içerisinde yapılan para transferi muhatap bankanın hesabına geçmemiş ise hemen yapılan işlemlerin bilgilerini kontrol edilmelidir. Yapmış olduğunuz para transferinde sizden kaynaklı bir sorun yok ise hemen Denizbank şubeleri veya 444 0 800 ile 0850 222 0 800 numaralarından birini arayabilirsiniz. Çağrı merkezi ile yapacağınız görüşmede banka yetkilisine sorunu dile getirip yardım alabilirsiniz. Eğer sorun Denizbank’tan kaynaklanmıyor ise bu sefer parayı transfer ettiğiniz banka ile iletişime geçmeniz gerekecektir.

Bir önceki yazımız olan Bank Asya EFT Saatleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ