Denizbank Çalışma Saatleri

Bankacılık sektörünün köklü kuruluşları arasında yer alan bir zamanlar devlet bankası olarak hizmet verirken daha sonraları Özelleştirme İdaresinin onayı ile satışa sunulan Denizbank ilk olarak 1938 yılında kurulmuştur. İlk zamanlar sadece denizcilik sektörüne katkı sağlama adına finansal destek sağlayan Denizbank, 1992 yılında hükümetin gelişim süreci ile ilgili hizmetlerinden ötürü Emlak Bank ile birleştirilmiştir. 1997 yılında yeniden el değiştiren bankamız son olarak 2012 yılında %99.85’lik hissesi Rusların en büyük bankalarından biri olan Sberbank of Russia’ya satılmıştır. Ülkemizin lider bankaları arasında yer alan Denizbank, özellikle müşterileri ile birebirde muhatap olduğu Denizbank şubeleri ile ön plana çıkmaktadır. Denizbank çalışma saatleri olarak bilinen şubelerinde müşterileri ile görüşme aralığını da belirlemiştir.

Şube Çalışma Saatleri

Sabah: 09.00 – 12.30

Öğlen Arası: 12.30 – 13.30

Öğleden Sonra: 13.30 – 17.00

Bu zaman aralığında müşterileri ile birebirde muhatap olup onların tüm finansal ihtiyaçlarına karşılık verebilme adına gayret sarf etmektedir. Son yıllarda bankacılık anlayışını çok değiştiren Denizbank özellikle yenilikçi kimliği sayesinde bu alanda lider konumda olan bankalarımız arasındadır.

Müşterileri ile şubeler dışında özellikle internet bankacılığı olarak bilinen www.denizbank.com internet platformu üzerinden çeşitli finansal destek hizmetlerini sunmaktadır. Ayrıca 444 08 00 veya 0850 222 08 00 numaralı telefon üzerinden telefon bankacılığı hizmetini haftanın 7 günü 24 saat boyunca vermektedir. aynı şekilde 7/24 hizmet verdiği bir diğer platformu ise Denizbank ATM’leridir.

Bir önceki yazımız olan Yapı Kredi Bankası Çalışma Saatleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ