Denizbank Bonus Kredi Kartı başvurusu

Günlük alışverişlerinizde ödeme kolaylığı sağlayan, ihtiyaç halinde nakit avans desteği veren, kullanıcılarının talepleri doğrultusunda düzenli fatura ödeme ve para transferi talimatı verebilmeyi sağlayan Denizbank, Bonus kartı müşterilerinin kullanımına sunmaktadır. Denizbank tarafından müşterilerinin kullanımına sunulan Bonus Kredi Kartına sahip olmak isteyen vatandaşlarımız bankanın çeşitli hizmet kanallarını bu bağlamda kullanabilir. Banka şubeleri, internet bankacılığı, telefon bankacılığı ve SMS yolu ile başvuru yapabilirsiniz.

Denizbank kredi kartı başvurusu için banka şubelerini kullanmak isteyen müşteriler ilk olarak yanlarından aylık gelir belgesini ve nüfus cüzdanı fotokopisini getirmek zorundadırlar. Daha sonra şubelerin içerisinde bulunan bireysel müşteri hizmetleri bankoları aracılığı ile kredi kartı başvuru formunu doldurmak suretiyle taleplerini yerine getirebilirler.

Denizbank Bonus Kredi Kartı başvurusu için en hızlı hizmet kanalı ise, cep telefon yolu ile yapılacak olan başvurudur. Cep telefonların mesaj kısmına KKART boşluk T.C. Kimlik No yazıp 3280’e kısa mesaj atmak yeterlidir.

Başvuru için Denizbank 444 0 800 numaralı telefon bankacılığını kullanmak isteyen müşteriler ise, kendilerini karşılayan sesli yanıt sisteminin yönlendirmesi sayesinde telefon bankacılığı müşteri temsilcisi ile görüşmek suretiyle taleplerini dile getirip, telefon bankacılığı aracılığı ile kredi kartı başvuru talebinde bulunabilmektedirler.

Denizbank kredi kartı başvurusu için şubeleri kullanmadan başvuru yapmak isteyen banka müşterileri internet bankacılığı aracılığı ile “Hemen Başvur” veya “Sizi Arayalım” ekranlarında bulunan bilgileri doldurmak suretiyle başvuru işlemlerin gerçekleştirmiş olurlar.

online_kredi

Bir önceki yazımız olan Bank Asya Kredi Kartı Başvurusu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ