Burgan Bank kredi kartı başvurusu

Ülkemizde finans sektöründe hizmet veren kuruluşlar arasında yer alan Burgan Bank, kurulduğu ilk günden günümüze bankacılık sektörüne farklı bir bakış açısı kazandırmıştır. Bireysel ve ticari müşterilerinin birçok bankacılık işlemini gerçekleştiren Burgan Bank, özellikle bireysel müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda çeşitli finansal destek hizmetlerini ortaya koymaktadır. Bireysel müşterilerinin günlük ihtiyaçlarını karşılarken ödeme kolaylığı, nakit avans ihtiyacı ve aylık faturaların düzenli bir şekilde ödenebilmesine imkan veren Burgan Bank kredi kartını kullandırmaktadır. Burgan Bank kredi kartı olarak Bonus ile anlaşma sağlamıştır. Ülkemizde en çok kullanılan kredi kartlarından biri olan Bonus sayesinde birçok alışveriş noktasında müşterilerinin kolay ödeme yapabilmelerine imkan vermektedir. Peki, Burgan Bank kredi kartı başvurusu nasıl gerçekleştirilebilir?

Burgan Bank, müşterilerinin kredi kartı başvurusu için kullanabilecekleri 3 farklı hizmet kanalı sunmaktadır. Bunlardan ilki nüfus cüzdanı ve aylık gelir belgesi ile birlikte Burgan Bank şubelerinde bulunan bireysel müşteri hizmetleri aracılığı ile gerçekleştirebilirler. Kredi kartı başvuru formunun doldurulması ile birlikte Bonus kredi kartına sahip olunabilir.

Burgan Bank Bonus kredi kartı başvurusu için kullanılabilecek bir diğer platform ise 0850 222 8 222 numaralı telefon bankacılığı hizmetidir. Sesli yanıt sisteminin yönlendirmesi ile telefon bankacılığında bulunan yetkiliye ulaşılmasının ardından telefon üzerinden doldurulacak kredi kartı başvuru formu ile gerekli işlemler tamamlanmış olur.

Burgan Bank kredi kartı başvurusu için kullanılabilecek bir diğer platform ise, banka ATM’leridir. Para çekimi için kullanılan bu platformda bulunan yönlendirmeler sayesinde Burgan Bank Bonus kredi kartına sahip olabilirsiniz.

online_kredi

Bir önceki yazımız olan Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ