Burgan Bank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Ülkemiz finans sektöründe hizmet veren kuruluşlar arasında yer alan Burgan Bank, bireysel, işletme, ticari ve kurumsal bazlı müşterilerine hizmet vermektedir. Son derece kusursuz bir hizmet anlayışı içerisinde hareket eden Burgan Bank özellikle bireysel müşterilerinin günlük ihtiyaçlarını karşılama adına geliştirdiği Burgan Bank Bonus kredi kartı sayesinde günlük alışverişlerde ödeme kolaylığı, aylık faturaların düzenli bir şekilde ödenmesi ve aynı zamanda acil nakit avans ihtiyaçlarında nakit avans desteği gibi imkânları sunmaktadır. Banka müşterileri çeşitli hizmet kanalları ile başvuru yaptıktan sonra kredi kartı başvurusunun hangi aşamada olduğunu öğrenebilmeleri için Burgan Bank kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemlerini kullanabilirler.

Başvurusu sonucu için ilk olarak kullanılabilecek hizmet kanallarından biri şüphesiz Burgan Bank şubeleridir. Banka müşterileri banka şubelerinde bulunan bireysel müşteri hizmetleri personeli ile görüşme sağlamak amacıyla kredi kartı başvuru sonucunu öğrenebilirler. Bunun için T.C. kimlik numarası veya kredi kartı başvuru formunda bulunan referans numarası üzerinden sorgulama yapabilir ve kredi kartının hangi aşamada olduğunu kolaylıkla öğrenebilirler.

Burgan Bank kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemi için kullanılabilecek bir diğer platform ise, Burgan Bank telefon bankacılığıdır. Kredi kartı talebinde bulunan müşteriler ilk olarak 0850 222 8 222 numaralı telefon bankacılığı üzerinden kredi kartı başvuru talebinde bulunabilirler. Sesli yanıt sistemini görevli personele ulaştırana kadar takip edilmesi ve akabinde personel aracılığı ile T.C. kimlik numarası üzerinden gerekli sorgulama yapılabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Fibabank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ