Banka Asya Çalışma Saatleri

Bankacılık sektöründe hizmet veren ülkemizde katılım bankacılığı mantığının en güçlü isimlerinden biri alan Bank Asya ilk olarak 1996 yılında İstanbul merkezli olarak kurulmuştur. Güçlü sermayesi, sürekli artan müşteri portföyü ve faizsiz kazanç mantığı ile hizmet veren bankamız her türlü ihtiyacın karşılanması noktasında üzerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmektedir. Müşterilerine şubeleri, internet ve telefon bankacılığı aracılığı ile ulaşmaya çalışan Bank Asya, doğrudan muhatap kabul edebildiği tek ortam olarak şubelerini kullanmaktadır. Bankanın şubeleri aracılığı ile müşterilerine ulaşması ise hafta için belirli vakitlerde gerçekleşmesi ile mümkündür.

Banka Asya Çalışma Saatleri

Banka şubeleri aracılığı ile bireysel ve ticari müşterilerine ulaşması için Bank Asya çalışma saatlerini tüm şubelerinde ortak olarak belirlemiştir. Bu standart ile birlikte Bank Asya;

Sabah: 09.00-12.30

Öğlen Arası: 12.30-13.30

Öğlen Sonrası: 13.30-17.30

olarak belirlemiştir. Ayrıca Banka Asya müşterilerine dolaylı olarak telefon bankacılığı ve internet bankacılığı aracılığı ile de ulaşmaktadır. Bank Asya çalışma saatleri noktasına 0850 222 4 888 numaralı çağrı merkezi www.bankasya.com.tr internet platformu üzerinden 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ