Bank Asya Kredi Kartı Başvurusu

Bankacılık sektöründe hizmet veren kuruluşlar bulunan Bank Asya, özel teşebbüs destekli bankalar arasında faizsiz kazanç sağlayan katılım bankaları kategorisinde yer almaktadır. Kurulduğu ilk günden bu güne müşteri odaklı olarak çalışan Bank Asya, özellikle müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına karşılık verilmesi noktasında üzerine düşenin en iyisini gerçekleştirmektedir. Bu bağlamda müşterilerinin günlük ihtiyaçlarını karşılama adına kredi kartı ürünlerini talepler doğrultusunda kullanımlarına sunmaktadır.

AsyaCard adıyla müşterilerinin hizmetine sunan Bank Asya, müşterileri arasında bu karta sahip olmak isteyenler için Bank Asya kredi kart başvurusu için nasıl bir yol izleyeceklerini ve hangi hizmet kanallarına başvuracaklarını dile getirmektedir. Kart başvurusu için kullanılabilecek ilk hizmet kanalı Bank Asya şubeleridir. Bireysel müşteri hizmetleri yetkilisinin kendilerine doldurtacağı AsyaCard başvuru formu sayesinde bu ürüne sahip olabilirler. Başvuru sırasında nüfus cüzdanı ve aylık geliri belirten belge ile gidilmesine özen gösterilmesi gerekir.

AsyaCard başvurusu için kullanılabilecek en hızlı hizmet kanalı ise, 2792’e kısa mesaj gönderilmesidir. Cep telefonun mesaj kısmına “DIT” yazıp 2792’e kısa mesaj atılması ile birlikte kart başvurusu banka tarafından alınmış olmaktadır.

Ayrıca banka şubelerine gitmeye gerek kalmadan Bank Asya kredi kartı başvurusu için internet üzerinden bulunan başvuru formu doldurulabilir. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden bulunan “AsyaCard hızlı başvuru” ekranında bulunan kimlik ve iletişim bilgilerini girmeniz ile birlikte başvuru işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Banka müşterileri kredi kartı başvurusu ile ilgili kesin sonuçları başvuru yaptığı hizmet kanalına göre belirli süre zarfında almaktadırlar.

online_kredi

Bir önceki yazımız olan Akbank Kredi Kartı Başvurusu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ