Bank Asya Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Ülkemizde bankacılık sektöründe hizmet veren kuruluşlar arasında yer alan Bank Asya, katılım bankacılığı olarak bilinen sınıflandırmada yer almaktadır. Müşterilerine faizsiz kazanç sistemi üzerinden kazanç sağlayan Bank Asya, diğer bankacılık ürünlerinde de aynı özeni göstermektedir. Özellikle bireysel müşteri hizmetlerinin talepleri doğrultusunda hareket eden banka, AsyaCard kredi kartı ile Türkiye genelinde birçok alışveriş merkezinde ödeme kolaylığı sağladığı gibi aynı zamanda müşterilerinin aylık fatura ödemelerinde kolaylık sağlamaktadır. kredi kartı talebinde bulunduktan 1 hafta 10 gün içerisinde müşterilerine geri dönüş sağlayan Bank Asya, geri dönüş sağlayamadığı müşterileri için Bank Asya kredi kartı başvuru sonucu öğrenme platformlarını kullandırmaktadır.

Bank Asya şubelerinde bulunan bireysel müşteri hizmetleri aracılığı ile kredi kartı başvuru sonucunu öğrenmek mümkündür. Kredi kartı talebinde bulunan banka müşterisi T.C. kimlik numarasını veya kredi kartı referans numarası üzerinden başvuru sonucunu öğrenebilirler.

Bank Asya kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işleminin kullanıldığı platformlarından biri 0850 222 4 888 numaralı telefon bankacılığı üzerinden öğrenebilirler. Bunun için T.C. kimlik numarasını banka görevlisine verdikten sonra kredi kartının akıbeti hakkında gerekli bilgi sahibi olunabilir.

Banka Asya kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemi için kullanılabilen platformlardan biri de bankanın resmi internet sitesi üzerinde bulunan “kredi kartı başvuru izleme” (Buraya Tıklayın) ekranını kullanabilirler. Açılan sayfada bankanın kredi kartı talebinde bulunan müşteriden bazı bilgileri talep etmektedir. Banka müşterisi bu bilgileri girdikten sonra kredi kartı başvuru sonucunu detaylı bir şekilde öğrenebilirler.

 

Bir önceki yazımız olan Kuveyt Türk Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ