Bank Asya EFT Ücretleri

Ülkemizde bulunan katılım bankaları arasında yer alan ve bu alanda lider konumda bulunan Bank Asya, müşterilerinin finansal tüm işlemlerinin çeşitli kanallar vasıtasıyla gerçekleştirmektedir. Bank Asya müşterileri kendi hesapları üzerinden farklı bir banka hesabına yapacağı para transferleri için EFT işlemini kullanırlar. Bu işleme karşılık olarak Bank Asya EFT ücretlerini müşterilerinden talep etmektedir. Banka müşterileri EFT için banka şubelerini, internet bankacılığını, telefon bankacılığını ve banka ATM’lerini kullanmaktadırlar.

Bank Asya EFT Ücretleri

Bank Asya şubeleri üzerinden yapacağınız EFT işlemlerinden banka 30 TL ile 250 TL arasında bir masraf talep etmektedir. Toplu olarak yapılan para transferlerinde ise 50 TL ile 500 TL arasında bir ücretlendirme yapmaktadır.

Bank Asya EFT ücretlerinin bir diğer yansıması 0850 222 4 888 numaralı telefon bankacılığı üzerinden müşterilerine 3 TL gibi bir masraf çıkarılmaktadır.

EFT yapılan bir diğer kanal ise www.bankasya.com.tr internet platformu üzerinden yapılan internet bankacılığında ise sadece 2 TL gibi bir ücretlendirme söz konusudur.

Bank Asya EFT ücretlerinin alındığı bir diğer kanal ise hızlı EFT ile bilinen ATM’ler üzerinden gerçekleştirildiği takdirde 4 TL gibi bir masraf çıkarılır.

Bir önceki yazımız olan Türkiye Finans EFT Ücretleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ