Axess Kampanyaları

Bankalar kredi kartı kullanıcıları için çeşitli kampanyalarla kart kullanım oranlarını arttırmayı hedeflerler.Bu nedenle daha çok kullanıcı tarafından tercih edilmelerini sağlayacak kampanyalara her ay bir yenisini ekleyerek değişik kesimlere hitap etmeyi sürdürürler.Düzenli kart kullanıcıları bu kampanyaları aktif takip ederek bir çok fayda sağlayabilir.

Yüksek tutarlı ürünler olan teknoloji ürünleri ve beyaz eşyalar ile çok kullanım sağlanan market alışverişi akaryakıt alışverişi gibi harcamalar bankaların en çok kampanya yaptıkları sektörler arasında sayılabilir.

Akbank’ın Axess ürünü için yaptığı kampanyalarda bu durumu doğrular niteliktedir.

30 Nisan tarihine kadar Axess kart kullanıcılarının yararlanacağı Bimeks +4 taksit kampanyası 1 Marttan beri aktif olarak devam eden bir kampanya.Kampanyadan yararlanmak için bir üst limit yok.Vade farksız 5 taksitli işlemleriniz için sunulan +4 ek taksit imkanından BKM express ile yapılan alışverişlerde faydalanabiliyorsunuz.Kampanya kapsamında yaralanabilen kartlar başta axess olmak üzere  Wings , Axess Kobi , Bank’o Cart Axess kartları faydalanabilirken Axess Free kartta ise kampanyaya katılım gösterilmesi halinde 2,9 TL ücret ilk ekstreye yansıyacaktır.

Yaz ayında evini kuracakları yada yeni evlenecekleri ilgilendiren Vestel  +5 taksit ve 2 ay erteleme kampanyası ise özellikle erteleme kampanyası ile Axess kullanıcılarını cezbediyor.Kampanya bir değişiklik yapımadığı takdirde 30 Nisan tarihine kadar geçerli.Kampanya kapsamında vade farksız 2 taksitli harcama yapıldığında +5 ek taksit ve 2 ay erteleme sunuluyor.Vade farksız 4 taksit yapıldığı takdirde +6 ek taksit  ve gene 2 ay erteleme imkanından faydalanabilirsiniz. Axess kartlar dışında free kartında yararlanabildiği kampanyada free kart kullanıcılarından 2,9 TL işlem ücreti alınmaktadır.

Eğer aracınıza akaryakıt alımınız yüklü miktarlarda oluyorsa gene 30 nisan tarihine kadar devam eden kampanyada  75 TL üzeri 3. Harcamada 25 TL ,6. harcamada + 25 TL daha olmak üzere toplamda 50 TL chip puan kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için “Katıl” yazarak 4566’ya mesaj gönderimi yapmanız gerekiyor. Aynı kampanya market harcamalarınız içinde geçerli.Kampanyadan kazanılacak para bütün kartlarınızın toplamında 50 TL olacak şekildedir. Ve aynı gün içinde aynı iş yerinden yapılacak ilk işleminiz kampanyaya dahil olacaktır.Aynı gün aynı iş yerinden yapacağınız 2. 75 TL üstü harcamanız kampanya detaylarına göre kabul edilmemektedir. Kampanyadan kazandığınız chip paraların kullanımı 15 gün ile sınırlı olduğundan ötürü fazla beklemeden harcama yapmanız gerekir.

Bir önceki yazımız olan Aidatsız Kredi Kartı Veren Banka Hangisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ