Anadolu Bank EFT Saatleri

Anadolu Bank yıllardır müşterilerine vermiş olduğu hizmetler ile ön plana çıkarken bankanın kendisi teknolojiyi benimsemesi ve bunun müşterilerine en iyi şekilde yansıtabilmesi için sürekli gelişim içerisindedir. Özellikle müşterilerinin internet ve mobil bankacılığı kullanarak anında ve kolay bir şekilde EFT işlemlerini yapabilmesi için çeşitli platformlar oluşturmaktadır. Banka bünyesinden yararlanan müşteriler EFT işlemlerini diğer bankalara nazaran daha geniş bir zaman diliminde gerçekleştirmektedirler. Anadolu Bank EFT saatlerini yeniden düzenleyerek müşterilerinin hizmetine sunmuştur.

Anadolu Bank EFT İşlemleri ve Saatleri

Bilindiği üzere EFT işlemi Anadolu Bank’ta bulunan herhangi bir hesabınızdan farklı bir bankanın hesabına para aktarılmasını sağlama adına sadece EFT işlemini gerçekleştirebilmektesiniz. Bunun için Anadolu Bank EFT saatlerini hafta içi her gün 08.00 ile 17.00 arasına alarak müşterilerinin para transferini uzun bir zaman diliminde gerçekleştirebilmeyi sağlamıştır. Anadolu Bank üzerinden yapacağınız EFT işlemleri muhatap bankanın hesabına 5 ile 10 dakika gibi kısa bir sürede gerçekleşir. Bankanın yoğun olması, Merkez Bankasının resmi tatil ve hafta sonu tatillerinden önce yoğunluğundan dolayı bu süre 30 dakikaya kadar çıkabilir. Aynı şekilde sizler EFT işlemlerini bankanın belirlediği saatlerin dışında gerçekleştirdiğiniz takdirde paranız karşı bankaya ancak ilk mesai gününde geçeceğini asla unutmayın!

Anadolu Bank EFT Sorgulama İşlemi

Hafta içi Anadolu Bank EFT saatleri içinde yapılan bir EFT işlemi muhatap bankanın hesabına o gün geçmemiş ise; ilk olarak EFT işlem bilgilerini kontör etmeli daha sonra Anadolu Bank çağrı merkezi veya şubelerinden birine giderek yetkili personel ile irtibata geçiniz. Çağrı merkezi için 0850 222 55 50 numaralı telefon arayabilir ya da size en yakın Anadolu Bank şubesinde bulunan gişe işlemleri yetkilisi ile işleminizi halledebilirsiniz. Eğer sorun kendi bankanızda değil ise bu sefer muhatap banka ile irtibata geçip sorunu halletmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Halk Bankası EFT Saatleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ