Albaraka Türk kredi kartı başvurusu

Bankacılık sektöründe faizsiz kazancı temsil eden kuruluşlar arasında yer alan Albaraka Türk Bankası, katılım bankacılığı olarak bilinen sınıfta yer almaktadır. Bu sektörde yıllardır kar-zarar payları üzerinden müşterilerine kazanç sağlayan Albaraka Türk, aynı zamanda müşterilerinin diğer finansal işlemlerinde de büyük katkılar sağlamaktadır. Bu bağlamda kendi bünyesinde bulunan ürünler arasında günlük hayatta birçok alışverişte müşterilerine ödeme kolaylığı sağlayan ve aynı zamanda aylık faturaların otomatik ödeme talimatı ile ödenebilmesini sağlayan ürünlerden biri de Albaraka Türk World Kredi Kartıdır.

Birçok avantajı bulunan bu karta sahip olmak isteyen banka müşterileri yine bankanın belirlemiş olduğu başvuru kanalları vasıtasıyla sahip olabilmelerine imkan vermektedir. Albaraka Türk kredi kartı başvurusu için yapılması gerekenlerden ilki banka şubelerini kullanmaktır. Banka müşterileri yanlarına alacağı nüfus cüzdanı ve aylık gelir belgesi ile banka içerisinde bulunan bireysel müşteri hizmetleri bankolarında bulunan müşteri temsilcisi ile görüşmeleri gerekecektir. Banka görevlisine talep iletildikten sonra bir adet Albaraka Türk World kredi kartı başvuru formu doldurtulur arak başvuru işlemi gerçekleştirilir.

Banka müşterileri Albaraka Türk şubelerini kullanmadan da World kredi kartına sahip olabilmektedir. İkinci başvuru yöntemi ise, bankanın resmi internet sitesi üzerinde bulunan “Hemen Başvur” ekranından gerçekleştirilmektedir. Albaraka Türk World kredi kartı başvurusu için 3 aşamalı bir bilgi girişi yapılmalıdır. İlk aşamada kişisel bilgilerin istediğin bölümün doldurulması, ikinci aşamada ise kart seçimi ile ilgili bilgilerin girilmesi, üçüncü ve son aşamada ise onay işlemlerinin yapılmasının ardından kart başvurusu gerçekleştirilmiş olacaktır.

online_kredi

Bir önceki yazımız olan Burgan Bank kredi kartı başvurusu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. RAİF ERHAN YILDIRIM diyor ki:

    kredi kartı

BİR YORUM YAZ