Albaraka Türk Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Ülkemizde katılım bankacılığı adı altında hizmet veren kuruluşlar arasında yer alan Albaraka Türk Bankası, ticari ve bireysel müşterilerin ihtiyaçlarına karşılık verirken kazançlarını ve finansal ihtiyaçlarını faizsiz kazanç adı altında kar-zarar oranı üzerinden gerçekleştirmektedir. Albaraka Türk müşterileri günlük ihtiyaçlarını karşılarken alışveriş yaptıklarında kolay ödeme imkanı sunan ve aylık faturaların düzenli bir şekilde otomatik ödeme talimatı ile ödeyebilme fırsatını sunan kredi kartı ürününü kullanmaktadırlar. Banka müşterileri çeşitli hizmet kanalları vasıtasıyla ile başvuru yaptıklarında Albaraka Türk kart başvurusuna olumlu veya olumsuz geri dönüşü 3 için içerisinde vermektedir. Bu süre zarfından geri dönüş alamayan banka müşterileri Albaraka Türk kredi kartı başvuru sonucu öğrenme işlemlerinden faydalanabilirler.

Başvuru talebinde bulunan banka müşterisi ilk olarak hızlı sonuç almak ister ise, bankanın 0850 222 5 666 numaralı telefon bankacılığı üzerinden sonuç alabilir. Bunun için numaranın çevrilmesi ile birlikte sesli kayıt sisteminin sizi telefon bankacılığı görevlisine yönlendirene kadar tuşlama yapmanız lazım. Görevli ile temasa geçilmesinin ardından T.C. kimlik numarası veya kredi kartı başvuru formu referans numarası üzerinde sorgulama yapılabilir.

Albaraka Türk kredi kartı başvuru sonucu öğrenmek için kullanılabilecek bir diğer platform ise, banka şubelerinde bulunan bireysel müşteri hizmetleri yetkilisi aracılığı ile gerçekleştirilebilir. Burada bulunan yetkiliye T.C. kimlik numarası üzerinden veya kredi kartı başvuru formunda yer alan referans numarası ile sorgulama yapılabilir. Kısa süren sorgulama işlemi neticesinde başvurunun neticesi ile ilgili detaylı bir bilgi alınabilir.

Bir önceki yazımız olan Abank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ