Albaraka Türk EFT Saatleri

Ülkemizde katılım bankacılığı adı altında hizmet veren Albaraka Türk, müşterilerinin hızlı ve kolay bir şekilde EFT işlemlerini gerçekleştirebilmeleri adına EFT saatlerini uzatmıştır. Daha uzun bir zaman dilimi içerisinde Albaraka Türk hesabında bulunan parayı farklı bir bankanın hesabına aktarmak için EFT işleminden yararlanabilirsiniz.

Albaraka Türk EFT İşlemleri ve Saatleri

Katılım bankası olarak hizmet veren Albaraka Türk hafta içi her gün düzenli olarak para transferi yapan müşterileri için yeni EFT saatini belirlemiştir. Bundan böyle Albaraka Türk EFT saatleri akşam 17.15’e kadar rahat bir şekilde gerçekleştirilebilecektir. İster Albaraka Türk şubeleri üzerinden, ister mobil ve telefon bankacılığı üzerinden rahatlıkla EFT yapabileceksiniz. Kendi hesabınız üzerinden yapacağınız EFT işlemleri aynı gün 5 ile 10 dakika gibi kısa bir sürede gerçekleştirilir. Bu süre bankanın yoğunluğuna ve karşı bankanın havuz sistemine bağlı olarak 30 dakikayı bulacak şekilde uzayabilir. Albaraka Türk EFT saatleri içerisinde yapılamayan para transferi işlemleri de karşı bankanın hesabına bankanın ilk mesai gününde aktırılır.

Albaraka Türk EFT Sorgulama İşlemi

Hafta içi EFT saatleri içerisinde yapılan bir para transferi aynı gün hesaba geçmemiş ise yapılması gereken bir takım işlemler bulunmaktadır. Bunlardan ilki yapmış olduğumuz para transferindeki işlemleri kontrol etmemizdir. Eğer bizden kaynaklanan bir sorun yok ise hemen 444 5 666 veya 0850 222 5 666 numaralı çağrı merkezi ya da Albaraka Türk şubelerinden herhangi biri ile irtibata geçebilirsiniz. Banka görevlileri ile yapacağınız görüşmede EFT işleminizdeki sorunu dile getirebilir hatta yeniden EFT talimatı verebilirsiniz. Eğer sorun Albaraka Türk’ten kaynaklanmıyor ise bu sefer muhatap kabul ettiğiniz bankanın şubeleri veya çağrı merkezi ile irtibata geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası EFT Saatleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ