Albaraka Türk Çalışma Saatleri

Ülkemizde bankacılık alanında hizmet veren kurumların bir kısmı katılım bankacılığı adı altında hizmet vermektedir. Faizsiz kazanç sağlama yerine kar-zarar ortaklı bankacılık anlayışını benimseyen kuruluşlardan biri de Albaraka Türk Bankasıdır. İlk olarak 1985 yılında hizmet vermeye başlayan banka sermaye olarak 3 grubun ortaklığında finansal hizmetlerine devam etmektedir. Yabancı sermaye, yerli sermaye ve bankanın halka açık olan payı ile güvenli bir banka hizmetini sunmaktadır. Müşterilerinin büyük bir kısmına banka şubeleri aracılığı ile hizmet vermekte olan Albaraka Türk çalışma saatlerini şubeleri için;

Sabah: 08.30 – 12.30

Öğlen Arası: 12.30 – 13.30

Öğlen Sonrası: 13.30 – 17.00

saatleri arasında belirlemiştir. Her türlü bankacılık faaliyetini rahatlıkla şubeleri aracılığı ile gerçekleştirebilecek olan müşterileri çalışma saatlerine riayet etmeleri gerekmektedir. Aksi halde çalışma saatlerinin dışında şubeler tercih edildiği zaman mağduriyet söz konusu olabilmektedir.

Albaraka Türk çalışma saatlerini şubeleri dışında kesintisiz olarak 444 25 25 numaralı telefon üzerinden telefon bankacılığından yararlanabilirler. Ayrıca kesintisiz hizmetlerden biri olarak 7/24 hizmet veren kanallardan biri de internet bankacılığı www.albarakaturk.com.tr internet platformu üzerinden verilmektedir. Ayrıca çeşitli finansal, nakit avans, para yatırma ve çekme işlemleriniz gerçekleştirebilmeniz için banka ATM’lerini tercih edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Anadolubank Çalışma Saatleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ