Aktif Bank Kredi Kartı Başvurusu

Ülkemizde finans sektöründe hizmet veren kuruluşlar arasında yer alan Aktif Bank, bankacılık sektörüne yeni bir bakış açısı kazandıran bankalarımız arasındadır. Özellikle müşterilerine daha iyi hizmet verebilme adına şubesiz bankacılık anlayışını daha fazla gündeme getirmiş bankalarımız arasındadır. Türkiye’nin her yerine ulaşabilme imkanını veren bu sistemi sayesinde birçok müşteriye de kucak açmış olmaktadır. Aktif Bank hizmetlerinin büyük bir bölümünü bireysel müşterilere ayırmaktadır. Bu bağlamda müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda finansal destek ürünlerini kullanımlarına sunmaktadır. Günlük alışverişlerde ödeme kolaylığı sağlayan, ihtiyaç halinde nakit avans desteği veren ve aylık fatura ödemelerinin otomatik olarak gerçekleştirilmesinde yardımcı olan Aktif Bank kredi kartını kullandırmaktadır. Aktif Bank kredi kartı başvurusu için banka, birkaç hizmet kanalını kullanarak tüm işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Kredi kartı başvurusu için Aktif Bank’ın banka şubeleri kullanılabilmektedir. Henüz ülkemizde 8 adet şubesi bulunan bankanın içerisinde yer alan bireysel müşteri hizmetleri aracılığı ile başvuru işlemi gerçekleştirilebilir. Aktif Bank kredi kartı başvurusu için özellikle ilk olarak nüfus cüzdanı ve aylık gelir belgesi ile birlikte başvuru formunu banka görevlisi ile doldurmak yeterlidir.

Bankanın müşterileri için en çok yönlendirdiği hizmet kanallarından biri de şüphesiz internet bankacılığıdır. Aktif Bank’ta hesabı bulunanların kullanabileceği bu hizmet kanalı vasıtasıyla Aktif Bank kredi kartı başvurusu gerçekleştirilebilmektedir.

Aktif Bank’ın en çok kullanılan hizmet kanallarından biri olan 444 30 50 numaralı telefon bankacılığı üzerinden de Aktif Bank kredi kartı başvurusu gerçekleştirilebilir. Sesli yanıt sisteminin talebiniz ile ilgili olarak gerekli yönlendirmeleri yaptıktan sonra bir adet başvuru formunu doldurtmanız yeterlidir.

Bir önceki yazımız olan Odeabank kredi kartı başvurusu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. süleyman diyor ki:

  Bankanizdan kredi karti almak istiyorum nasil alabilirim

  1. talip topçu diyor ki:

   bankanizda kredi karti almak nasil alabilirim

 2. aleyna diyor ki:

  Hic girmiyo

BİR YORUM YAZ