Akbank Sms Kredisi 4425

Akbank Kullanıcıları artık sms yolu ile de ihtiyaç kredisi başvurularını yapabilecektir. Nisan ayıyla birlikte Akbank SMS Kredi’de bahar kampanyası devreye girmektedir. Kredi başvurusunda bulunacak kişiler Akbank’ın hattı olan 4425’e kısa bir mesaj atmanız başvurunuzun gerçekleşmesine yardımcı olacaktır. Akbank SMS Kredi başvurusu yapmak ve avantajlı koşullarla kredi kullanmak için artık Akbank Numaralarını tuşlamak yeterli olacaktır.

Akbank Sms İle Ne Kadar Kredi Alınabiliyor?

Akbank SMS Kredi hizmetinin devreye girmesi ile birlikte SMS Kredi ile 15 Bin TL’ye kadar kredi çekebilme şansı Akbank kullanıcılarını beklemektedir. Kampanyada maksimum vade 36 ay olarak belirlenmiştir. 36 ay vadeli olarak 75 TL taksitle 2.000 TL kredi seçeneği Akbank Tarafından müşterilerine sunulmaktadır. Ayrıca Akbank’ın sunmuş olduğu cazip kampanyanın en çok hoşa giden yanı ise kredi kullandırım ücretinin beyan edilmemesidir. Kredi boşluk TCKN yazarak 4425’e kısa mesaj göndermeniz durumunda kredi cevabı anında cebinize ulaşacaktır. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz kredi için şubeye gitmenize gerek kalmadan sms yolu ile ihtiyaç duyduğunuz krediye sahip olabileceksiniz.

Akbank SMS Kredi ile 36 aya kadar vadelerle, 15.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilmek ve kampanyanın avantajlı yanlarından en iyi şekilde yararlanmak mümkün bir hale gelmektedir. Fakat daha yüksek meblağlar istiyorum diyorsanız o zaman Akbank Şube yolunu tutmanız gerekecektir. Kampanyada aylık 1.40 faiz uygulanmaktadır. Buna göre artık tüm vatandaşlar ihtiyaca olan krediyi sms kanalları ile de ulaşarak başvurularını sorunsuz bir şekilde yapabilme ayrıcalığına sahip olacaktır.

Kredinin aylık toplam maliyeti tüm masraflar dâhil % 1.80. Yıllık toplam maliyet ise % 21.65 olarak belirlenmiştir. Ayrıca 12,67’si oranında yıllık sigorta bedelinin de belirlendiğini söyleyebiliriz. Axess’inizle tamamen ücretsiz olarak 500 TL SMS Para’nızı aynı gün içerisinde rahatlıkla çekebilme fırsatları tüketicilere en iyi şekilde sunulmuştur.

3 taksitli SMS Para kampanyasından sadece 500 TL talep edilirken 9 taksitli SMS Para kampanyasından 200-15.000 TL aralığında bir talebin olduğunu söyleyebiliriz. Sms’niz 24 saat içerisinde geçerli olmakla beraber yapılmaktadır. Sms yolunun ardından hesabınıza yatırılmış olan parayı da ATM yolu ile sorunsuz bir şekilde çekebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Vakıfbank Bahar Kredisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ