Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Özel sermaye destekli bankalar arasında yer alan Akbank, kurulduğu ilk günden günümüze tüm bankacılık işlemlerini müşterilerinin talep, istek ve ihtiyaçlarına yönelik olarak sunmaktadır. Bu bağlamda özellikle günlük alışverişlerde büyük ödeme kolaylığı sunan Akbank Axess kredi kartını kullanıcılarının hizmetine sunar. İhtiyaç halinde nakit avans çekebilme ve aylık düzenli fatura ödeme kolaylığı da sağlayan bu ürünü sizlerde kullanmak isterseniz hemen en yakın başvuru noktasını kullanabilirsiniz.

Akbank kredi kartı başvurusu için kullanılabilecek noktaların başında banka şubeleri gelmektedir. Nüfus cüzdanı ve aylık gelir belgesi ile birlikte banka şubelerinde bulunan bireysel müşteri hizmetleri yetkilisinin aracılığı ile Axcess kredi kartı başvuru formunu doldurmanız yeterlidir.

Akbank kredi kartı başvurusu için kullanılabilecek bir başka hizmet kanalı ise müşterilerin kendi internet bankacılığı ekranıdır. Kredi kartı işlemleri menüsünde yer alan kredi kartı başvurusunu gerçekleştir. Ekranı sayesinde kart başvurusu yapılabilmektedir. Ayrıca banka müşterisi olmayan vatandaşlarımız ise, bankanın resmi internet sitesi üzerinde bulunan kredi kartı başvuru ekranını kullanabilirler. Kimlik, kişisel ve iletişim bilgilerini girmek suretiyle internet üzerinden başvuru işlemeni gerçekleştirebilirsiniz.

Axcess kredi kartı başvurusu için banka müşterileri 444 25 25 numaralı telefon bankacılığı üzerinden başvurularını gerçekleştirebilirler. Sesli yanıt sisteminin yönlendirmesi ile kredi kartı başvuru işlemleri bölümüne girmek suretiyle, telefon bankacılığı müşteri temsilcisine talep iletilmeli ve başvuru için neler gerekli ise o bilgiler banka yetkilisine verilerek Axcess kredi kartı başvurusu gerçekleştirilebilir.

online_kredi

Bir önceki yazımız olan Halk Bankası Kredi Kartı Başvuru başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ