Aidatsız Kredi Kartı Veren Banka Hangisi

Tüm bankaların ana kartlarının yanında sundukları aidatsız kredi kartları özellikle kredi kartını sadece alışveriş yapmakta kullanan nakit para yerine kart taşıyan banka müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermektedir.Aidatsız kredi kartları  tercih ediyorsanız  kredi kartlarının asıl özelliklerinin kullanabilirsiniz. Ancak bankanın avantaj olarak sunduğu ekstra indirim, fazladan hediye puan  kazanımı vb özellikler aidatsız kartlarda sunulmamaktadır.

Finansbank’ın aidatsız fix kartı temassız kullanım özelliğini 50 TL ve altı harcamalarda sunarak size kolaylık sunmaktadır. Fix kart ile tek çekimle yaptığınız alışverişlerinizi bankadan taksitlendirebilir nakde ihtiyacınız olduğundan taksitli nakit avans çekimini uygun faiz oranları ile gerçekleştirebilirsiniz.Ayrıca kampanya kapsamında harcama sözü vermeniz halinde 1.500 TL’ye kadar hediye puan özelliği gene aidatsız fix kart ile sunulan bir özellik.

Yapıkredi World Eko Kart ise bankanın sunduğu asıl World kartın aidatsız özellikle olanı.World Eko Kartta 35 TL’ye kadar temassız işlem kullanımı yapmanız mümkün. World kartın bir diğer özelliği olan hızlıcep ile istediğiniz zaman sadece sms göndererek Turkcell Hazır kart TL paketi alımı World Efo kartta da sunulan bir özellik.Turkcell TL alma işleminizi kazandığınız World puanlarla da gerçekleştirebiliryorsunuz.

Axess Free kart  aidat ödemeden size bol bol chip-para kazanımı sunan Akbank’ın bir ürünü.Axess Kartın sunduğu temel özelliklerin kullanılabilir olduğu Axess Free kartla üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerde chip-para kazanımlarınız devam ediyor.Ayrıca artı taksit , erteleme imkanlarından faydalanırken chip para kampanyalarına da katılım gösterebiliyorsunuz.Axess free kart diğer aidatsız kartlardan farklı olarak size bütçe planlama özelliği de sağlıyor.Free bütçem uygulaması ile belli bir limite geldiğinizde sizi uyaracak bir sistemi devreye alabilir ve gönderilen SMS ile harcamalarınızı limitlendirebilirsiniz.Axess free sizi tarife ile kampanya özelliklerinden faydalandırıyor. Harcama sözünüze verilecek 200 TL’te kadar chip para , %50 faiz indirimi veriliyor.Ayrıca aylık 12,90 TL ek ücret ödeyerek 100 TL üzeri alışverişlerinize 3+3 taksit özelliği ekleyebilir yadayılda 600 TL’ye varan indirimlerden faydalanabilirsiniz.

ING pegasus plus ise aidatsız olmasına rağmen uçuş puan kazanabileceğiniz ekstra özellikli bir kart. Kartınızla yapılan tüm alışverişlerinizde %1 uçuş puanı kazanıyorsunuz.Pegasus ile yapılan uçuşlarda ise kart ise %2 uçuş puanı veren özelliğe sahip.Anlaşmalı üye iş yerlerinde bonus toplaması ve ek taksit özelliğinin bulunması da aidatsız olarak sunulan pegasus plus kartın bir diğer avantajı.

 

 

Bir önceki yazımız olan Bankamatikten Eft Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ